Kdo Jsme

Společnost Sanace a izolace staveb s.r.o. je specializovanou firmou na odstraňování vlhkosti zdiva a hydroizolaci staveb, používáme 80 % všech moderních metod a technologií, které jsou na trhu dostupné a díky tomu patříme v této oblasti mezi přední firmy na trhu, s praxí více než 700 odvlhčených objektů. Naše působnost je po celém území České republiky, ale nevyhýbáme se ani zakázkám na Slovensku, jelikož se snažíme poskytovat profesionální a individuální přístup ke každé zakázce, kterou provádíme, při tom všem dodržujeme stále vysoký standart kvality bez ohledu na rozsah zakázky. Společnost Sanace a izolace staveb s.r.o. je právním nástupcem společnosti Sanace zdiva Švorc s.r.o., která byla odkoupena, a přebírá tedy veškeré smlouvy a objednávky dosud uzavřené, pro současné zákazníky se ale nic nemění a jejich záruční doba na dílo stále běží ode dne kdy bylo dílo předáno. 

Jak postupujeme

1

Zavoláte nám nebo nám zanecháte Váš vzkaz.

Následně si domluvíme termín prohlídky Vaší nemovitosti. Při místní obhlídce provedeme mikrovlnou diagnostiku zdiva a zjistíme příčinu vlhkosti. Navrhneme Vám nejoptimálnější řešení přímo na míru Vaší nemovitosti, zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Do druhého dne na Vámi určený email zašleme přehledný položkový rozpočet, vše samozřejmě bezplatně.

2

Pokud se rozhodnete využít naše služby

připravíme pro Vás jednoduchou smlouvu o dílo, kterou Vám nejprve zašleme k pročtení. Domluvíme si pevný termín provedení sanace, který bude uveden ve smlouvě o dílo, takže se Vám nestane, že by nikdo, v ujednaný termín nepřijel. Termín zahájení prací bude z naší strany 100% a neměnný.

3

Dokončení prací a předání

Po dokončení sanačních prací provedeme základní úklid, popřípadě zajistíme celkový generální úklid, projdeme si s Vámi celé dílo, vysvětlíme Vám, co přesně bylo prováděno, jak dále postupovat v rámci údržby díla a zodpovíme ještě případné dotazy na Vaše otázky. Vy už pak budete jen sledovat, jak nemovitost postupně vysychá a užívat si suchého domova. Po jednom roce od dokončení sanace si můžete u nás objednat bezplatné kontrolní měření.

0 let

Praxe v oboru

0 +

Spokojených zákazníků

0 %

Záruka špičkového provedení

Certifikáty